BARA Sp. z o.o.
Pl. Kaszubski 7/29, 81-350 Gdynia
(+48) 883 988 890
(+48) 883 088 899
Pon-Pt: 8:00-16:00
NIP: 958-13-16-375
main img

O nas w skrócie

Przedsiębiorstwo BARA rozpoczęło swoją działalność 15.10.1989r. Z dniem 01.12.1993 r uzyskaliśmy status Zakładu Pracy Chronionej.

Aktualnie świadczymy usługi w 95 obiektach na terenie Trójmiasta. Wśród naszych kontrahentów są tak zróżnicowane firmy i instytucje jak zakłady przemysłowe (w tym stocznie), Banki, Domy Handlowe, ZOZ-y, Hotele, Instytucje Użyteczności Publicznej. Posiadamy bardzo wiarygodne referencje. Status Zakładu Pracy Chronionej umożliwia naszym kontrahentom korzystanie z odpisów na rzecz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (sprzątanie przez nas może być więcej niż połowę tańsze).

Stosujemy własne profesjonalne urządzenia mechaniczne oraz specjalistyczne eksploatacyjne z pełnymi atestami. W ramach kontraktów kupujemy i wyposażamy w indywidualne środki czystości i artykuły dezynfekcyjne.

Zobowiązujemy się do zatrudnienia pracowników już zatrudnionych w Waszych obiektach według Państwa ustaleń również na dotychczasowych warunkach pracy i płacy (art.23). Z naszej strony zapewniamy pracownikom stabilne warunki pracy i płacy oraz możliwość korzystania z innych świadczeń (opieka medyczna, rehabilitacja, świadczenia z funduszu socjalnego oraz z zakładowego funduszu rehabilitacyjnego). Nasze miejsce na rynku pracy przejawia się aktywnym uczestnictwem w przeciw - działaniu bezrobociu. Przedstawiciel naszej firmy aktywnie uczestniczy w pracach Rady Zatrudnienia Powiatowego Urzędu Pracy, wspieramy pozarządowe Organizacje Osób Niepełnosprawnych. Dostrzeżeniem naszej pracy są dyplomy i podziękowania Wojewody Gdańskiego oraz Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku " za skuteczne przeciwdziałanie bezrobociu na lokalnym rynku pracy".

Naszym silnym atutem jest kadra zarządzająca przedsiębiorstwem oraz wypracowany system koordynacji prac i dozoru na poszczególnych obiektach gwarantujący pożądany poziom obsługi klienta.

Wnioski

Podpisując z nami umowę Nasi Klienci:

 • mają - mniej obowiązków,
 • obniżają poważnie koszty działalności,
 • zmniejszają część personelu,
 • mają zawsze nieskazitelnie czyste pomieszczenia i sprzęty.
main img

Jak działamy:

 • Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi, wykonywane były na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów.
 • To Państwo zdecydują jak często będziemy sprzątać.
 • Dostosujemy godziny sprzątania do Państwa potrzeb.
 • Indywidualnie dobierzemy zakres usług.
 • Zapewnimy profesjonalną obsługę.
 • Posiadamy profesjonalne, energooszczędne urządzenia i ekologiczne środki czystości.
 • Dajemy pracę. - Jeśli Państwa pracownicy spełniają Wasze oczekiwania, podejmując się sprzątania Państwa obiektu, z przyjemnością zatrudnimy takie osoby dając im pracę na dotychczasowych warunkach.
 • Zapewniamy wyposażenie pracowników w profesjonalny sprzęt i środki chemiczne. Na życzenie możemy wyposażyć obiekt w profesjonalne środki higieny.
 • Istnieje możliwość całodobowego serwisu sprzątającego.
 • To my będziemymartwimy się o serwis sprzętu do sprzątania i bieżące sprawy dotyczące czystości obiektu.
main img

Usługi Sprzątania

Stosujemy własne profesjonalne urządzenia mechaniczne oraz specjalistyczne środki eksploatacyjne z pełnymi atestami. W ramach kontraktów kupujemy i wyposażamy w indywidualne środki czystości i artykuły dezynfekcyjne.

Dla nas to pestka:

Czyszczenie po pracach budowlanych.

Doczyszczanie powierzchni szczególnie brudnych.

Mycie i czyszczenie wszelkich posadzek.

Nasza oferta:

latest pictures latest pictures latest pictures latest pictures latest pictures latest pictures